Plovoucí podlahy

Laminátové podlahoviny

Laminátové podlahoviny nabízíme v široké líbezné paletě vzorů. Vyrábí se na dvou základních deskách, HDF a dřevotřískové desce. Vrchní vrstva laminátových podlahovin je opatřená melaminovým dekorativním filmem a vysoce odolným filmem proti opotřebení. Spodní vrstva je opatřena speciálním filmem proti roztržení a vlhkostí.

Laminátové podlahoviny jsou vysoce odolné proti poškrábání, oděru, slunečnímu záření UV. Povrch zanechává barevnou stabilitu - má dlouhou životnost.

Laminátové podlahoviny dělíme na rozebíratelné a lepené.

Přednosti laminátových podlahovin:

  • jednoduchá a rychlá montáž
  • rozebíratelné a nerozebíratelné spoje
  • instalace přes stávající podlahové krytiny
  • jednoduchá údržba
  • není potřeba voskovat, leštit Dřevěné třívrstvé podlahy
  • dřevěné vlysy

Třívrstvé parkety jsou dlouhodobě vhodnou volbou pro výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti do veškerých obytných místností. Díky svým vlastnostem jsou v současné době hojně používány i v kancelářích a luxusních prodejních prostorách s předpokladem nižšího zatížení. Stále častěji se tento typ podlahy objevuje i v pokojích hotelů.

Bezprašná rychlá montáž, nenáročná údržba a zdravotně příznivý elastický efekt při chůzi jsou jen některými výhodami dřevěných třívrstvých parket.

Korky

Korek je nejlepší přírodní tepelný izolant. Toto určuje počet buňek na krychlový centimetr, přičemž každá je vyplněna vzduchem. Proto je pružný a dobře izoluje.

Korkový materiál dodáváme jako korkové dlaždice přírodní, předlakované a barevné

  • barevné (dotváření interiérů barevnými variacemi podlah)
  • korkové plovoucí podlahy (moderní trend, rychlá a snadná montáž)
  • korkové obklady, role, pláty, prostírání a izolační korek
Korkové podlahoviny se dodávají s přírodním povrchem, leskle lakované, matně lakované a voskované. Nejběžnější povrch je matně lakovaný. Již položenou lakovanou podlahovinu je možno přebrousit smirkovým papírem o zrnitosti 200 a přelakovat vodným lakem LMS 1 ve dvou vrstvách.

Korkové podlahoviny v provedení jako plovoucí se lepí pouze mezi sebou, k podkladu nikoliv. Doporučujeme lepit disperzními lepidly.

Objednání

Veškeré druhy a typy podlahovin si můžete přijít objednat do naší vzorkové prodejny, kde si vyberete z velkého množství vzorníků. Zde Vám zajistíme také položení vybraného podlahového materiálu. Naše firma zaručuje záruční i pozáruční servis svých dodávek včetně provedené pokládky.

Životnost námi dodávaných podlahovin do jisté míry závisí na způsobu ošetřování podlahy a její pravidelné údržbě.